تنها گروه ایرانی هستیم که …

 • در تولید هسته مرکزی مودل مشارکت داشته‌ایم و داریم.

  تنها گروه ایرانی هستیم که عضو توسعه‌دهندگان مرکزی مودل هستیم و در توسعهٔ بستهٔ استاندارد مودل مشارکت کرده و می‌کنیم. به‌طور مثال، آیا می‌دانستید قابلیت بازنشانی دروس (course reset)، که از نسخهٔ ۱٫۹ در مودل وجود دارد، توسط فودل پیاده‌سازی شده است؟ آیا می‌دانستید که در پیاده‌سازی پشتیبانی از آيین‌نامه GDPR مشارکت داشته‌ایم؟ آیا می‌دانستید که component lead کامپوننت‌های بانک سؤال، آزمون، گروه‌بندی و تقویم در نرم‌افزار اصلی مودل، یکی از برنامه‌نویسان ارشد فودل می‌باشد؟ (مرجع)

 • به صورت رسمی مسئول نگهداری از بستهٔ راست-به-چپ مودل هستیم.

  مودل به‌طور استاندارد از زبان‌های راست-به چپ (نظیر فارسی و عربی) پشتیبانی می‌کند. مسؤولیت توسعه، نگهداری و پشتیبانی رسمی مودل از قالب راست-به-چپ بر عهدهٔ فودل می‌باشد.

 • به صورت رسمی مسئول نگهداری ترجمه فارسی مودل هستیم.

  مودل به‌طور پیش‌فرض از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. شما بدون صرف هیچگونه هزینه‌ای تحت عنوان «فارسی‌سازی» یا «ترجمه» یا … می‌توانید از مودل به زبان فارسی استفاده کنید. این پشتیبانی، حاصل بیش از ۱۵ سال تلاش مستمر و ادامه‌دار همکاران فودل در نگهداری و بهبود مداوم ترجمهٔ فارسی می‌باشد. شما نیز در صورت تمایل می‌توانید در بهبود ترجمهٔ فارسی مودل همکاری و مشارکت کنید. مدیریت و نظارت بر ترجمهٔ فارسی مودل به‌طور رسمی به فودل واگذار شده است.

 • تجربیات خود را با سایر گروه‌های همکار به اشتراک گذاشته‌ایم.

  از سال ۱۳۸۷ که انجمن فارسی مودل راه‌اندازی شده است، به‌طور مستمر به پرسش‌های کاربران و همکاران پاسخ داده‌ایم. حتی آنهایی که ادعا می‌کنند «تنها» تأمین‌کنندهٔ مودل فارسی هستند 🙂

 • تقویم شمسی توسعه داده شده توسط گروه فودل که در اختیار سایر توسعه‌دهندگان قرار گرفته، در بیش از ۹۹ درصد سایت‌های مودل فارسی به کار رفته است.

  از جمله قابلیت‌هایی که توسط فودل به هستهٔ مرکزی مودل اضافه شده است، قابلیت پشتیبانی از انواع تقویم‌های مختلف می‌باشد. تمام سایت‌های مودل می‌توانند به‌سادگی و با نصب پلاگین تقویم شمسی یا تقویم قمری، قابلیت پشتیبانی از تقویم‌های مختلف را به سایتشان اضافه کنند. این قابلیت موجب شده است تا همکاران آشنا و ناآشنا با مودل بتوانند به‌سادگی پشتیبانی از تقویم شمسی را به مودل اضافه کنند.

 • با داشتن احاطه کامل به معماری مودل، قابلیت انجام هر گونه تغییر، سفارشی‌سازی، و اضافه کردن امکانات به مودل را دارا هستیم.

  در فودل، همیشه از تغییر کد هستهٔ مودل اجتناب می‌شود تا در هر زمان و به راحتی بتوانید مودل خود را به نسخه‌های آتی ارتقا دهید. دانش و تجربهٔ همکاران ما در فودل این مزیت را برای مشتریان ما به ارمغان آورده است تا اکثر نیازمندی‌هایشان در قالب توسعهٔ پلاگین‌های جدید و استاندارد به مودل اضافه شود.

 • سابقه همکاری با موسسات آموزشی و دانشگاه‌های معتبر جهانی را داشته‌ایم.

  علاوه بر همکاری با مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات آموزشی بی‌شمار در داخل کشور، تجربیات بین‌المللی گسترده‌ای را با مراکز و مشتریان بسیاری در خارج از کشور داشته‌ایم.

  Australia:

  Australian Forensic Services Pty Ltd
  Kaplan Australia
  Kaplan Business School
  Murdoch Institute of Technology
  The University of Adelaide College eLearning Centre
  Strategenics Pty Ltd
  Elumina Elearning Pty Ltd
  Synergy Training & Consulting Pty Ltd

  Canada:

  Keewaytinook Okimakanak

  Ireland:

  University of Limerick

  Italy:

  Talk Trainer Ltd

  Saudi Arabia:

  Riyadh Schools
  King Abdullah bin Abdulaziz Public Education Development Project

  The United Kingdom:

  Guildford College of Further and Higher Education
  Unovision Ltd
  The University of Manchester
  Hedtek Ltd
  Net Trading Solutions
  The Islamic College

  The Unites States:

  Assisted Living Training
  Shattuck-St. Mary’s School
  University of Dayton, Law School