سلام دنیا!

بالاخره اون شنبه‌ای (جمعه‌ای) که قرار بود اول ماه باشه رسید و سایت ما هم نونوار شد. البته تقصیر خودش هم بود. کار می‌کرد و اعتراضی هم نداشت. زمانه هم زمانه‌ای هست که تا اعتراض نکنی، کسی به یادت نمی‌افته.

خلاصه این شد که آپدیت شدن و دستی به سر و روی سایت کشیدن این همه سال به تاخیر افتاد. خود پروژهٔ آپدیت کردن و طراحی سایت جدید هم البته کم پروژه ای نبود. بیشتر از ۲ سال طول کشید! از بس که مرتب کارهای دیگه پیش می‌اومد و ما هم انگار بنا نیست ۲ روز بتونیم با خیال راحت زندگی کنیم. همش ددلاین (zarbol ajal) پشت ددلاین! خلاصه ماحصل ۲ سال تلاش پر وقفه ولی شبانه‌روزی شده این چیزی که می‌بینید. بد هم نشده. یعنی خودمون که خوشمون اومده.

قسمت وبلاگ هم تو سایتمون راه‌اندازی کردیم تا یه کمی خودمونی‌تر با ما آشنا بشید. البته امیدوارم ما رو ببخشید که کامنت رو غیرفعال می‌کنیم. پروژهٔ وبلاگ در واقع یه جورایی آزمایشی راه‌اندازی شده. راستش نه فرصت داریم که مرتب بهش سر بزنیم و نه وبلاگ‌نویس هستیم. نمی‌تونیم برای بازبینی و تایید کامنت‌ها وقت بذاریم و اگه کامنت‌ها آزاد باشه هم احتمالا بعد از ۲ هفته حجم اسپم‌های سایتمون از مطالب اصلی بیشتر خواهد شد. البته همچنان مثل همیشه از طریق صفحهٔ تماس با ما می‌تونید با ما در ارتباط باشید.

این هم اولین بلاگ این سایت.

سلام دنیا!